Наші досягнення

Учні Литвяківської школи намагаються достойно представляти наш навчальний заклад на різноманітних районних та обласних конкурсах. У 2011-2012 н.р. маємо здобутки:

1. Переможці Всеукраїнської історико-географічної  експедиції учнівської молоді «Історія  міст і  сіл  України» - краєзнавчо-пошуковий загін «Краєзнавець».
  2. Переможці районного конкурсу ДЮП
  3. Переможці районного та учасники обласного конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
  4. Призери районного конкурсу ЮІР.
  5. Призери  районного  конкурсу – огляду екологічних бригад.
  6. Переможці  районного  та  дипломанти обласного  конкурсу – огляду художньої  самодіяльності.
  7. Призери районних змагань з баскетболу серед дівчат.

За  останні 3 роки наша  школа по  виховній  роботі  займає  ІІ  місце в рейтингу навчальних  закладів Лубенського  району.

Призери районного конкурсу ЮІР, 2012 р.

Гордістю школи є туристична команда «Барс», учасники якої є неодноразовими призерами  обласних змагань із техніки пішохідного туризму. Перемагаючи на обласних змаганнях, учні не тільки отримують нагороди, а й здобувають розряди.

На сьогодні :

• І спортивний  розряд(дорослий) – 4 учнів;
  • ІІІ спортивний розряд (дорослий) – 4 учня;
  • І юнацький розряд – 4 учнів;
  • ІІ юнацький розряд – 4 учнів;
  • ІІІ юнацький розряд – 4 учнів.

Переможці обласних змагань з ТПТ, 2012 р.

Переможці в особистому заліку

Старт         Фініш